Nedergids! De dienstverlener die je zoekt zul je daar vinden!

Ben je dienstverlener in Frankrijk? Meld je dan aan!

Nederlanders.fr

Hèt netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk - zegt het voort!

Raad&Daad heeft haar 100ste vrijwilliger verwelkomd

Sinds de start van Raad&Daad in oktober 2013 werden door onze vrijwilligersorganisatie regelmatig hulpverzoeken ontvangen en afgehandeld. Vanuit hun beroep of als ervaringsdeskundigen geven onze vrijwilligers gerichte hulp aan Nederlanders en Vlamingen in Frankrijk. Op verschillende terreinen werd reeds door de vrijwilligers praktische hulp verleend. Onder andere op het gebied van huisvesting, gezondheidszorg, huisdierenzorg, advocatuur, accountancy en fiscaliteit bij het starten van een eigen bedrijf.

Deze week heeft Raad&Daad haar honderdste vrijwilliger mogen verwelkomen. Voor een zo jonge organisatie is dit een goed resultaat. Echter is Raad&Daad nog op zoek naar vrijwilligers om de lege plekken, vooral in het noordelijk deel, van Frankrijk op te vullen.
Wilt u meer informatie over de hulpverlening van Raad&Daad, dan kunt u dit vinden op onze website: http://www.raadendaad.eu

Weergaven: 545

Rubrieken,

Klik hieronder voor meer berichten in dezelfde rubriek.

201411124, Overige Diensten

Je reactie hieronder, dit zijn de huisregels. 

Je moet lid zijn van Nederlanders.fr om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlanders.fr

GA DIRECT NAAR:

ENTREPRISE | SPONSORS

© 2022   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden