Nederlanders.fr

Hèt netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk - zegt het voort!

||  PLAATS BERICHT  ||  PLAATS ADVERTENTIE   || 

Crowdfundingsactie De Nederlandse School Parijs

Wie zijn wij?

De Nederlandse School Parijs (DNSP) is een jonge, moderne school die een actieve rol wil spelen in Nederlandse en Vlaamse gemeenschap in de Lichtstad. Onze school heeft als hoofdoel om kinderen en jongeren kennis te laten maken met de Nederlandse taal en cultuur. Op deze manier kunnen zij

  • de moedertaal op peil houden, ook in een Franstalige omgeving
  • zonder moeite contacten met familie in Nederland en België onderhouden
  • zich voorbereiden op een eventuele toekomst in Nederland of Vlaanderen

De kinderen gaan door de week naar de lokale of internationale school, maar bij ons – in hartje Parijs – krijgen ze op woensdag Nederlandse taal- en cultuurlessen. Ook de allerkleinsten willen we al zo vroeg mogelijk bij onze school betrekken. Inmiddels hebben we twee peutergroepen: op de woensdagochtend én de woensdagmiddag.  

Uitbreiding lesmiddelen : DNSP wil digitaal!

Teneinde ons onderwijs nog beter en effectiever te maken, willen we graag investeren in de aanschaf van digitale middelen voor lesdoeleinden, te weten laptops en tablets. Een moderne school met ongeveer 80 leerlingen kan simpelweg niet zonder. Door het recente wegvallen van subsidies vanuit de Nederlandse overheid, zijn wij echter meer en meer aangewezen op onze eigen fondsen. Wij hopen daarom met uw hulp het benodigde geld bij elkaar te sparen.

Voor donaties ga naar https://4just1.com/project/1299 en deel deze informatie!

Hartelijk dank voor uw tijd en steun!

http://denederlandseschoolparijs.fr/

 

 

Weergaven: 496

Rubrieken,

Klik hieronder voor meer berichten in dezelfde rubriek.

20170428, Geldzaken, Onderwijs, Parijs

Reactie van Anton Noë, beheerder en gastheer op 28 April 2017 op 8.35

Beste DNSP,

Zojuist heeft ook nederlanders.fr gedoneerd. We wensen jullie heel veel succes met deze actie.

Met vriendelijke groet,

Anton Noë


PS: natuurlijk hebben we dit bericht ook gedeeld op Facebook en Twitter

https://twitter.com/NederlandersFr
Reactie van Friso Palstra op 28 April 2017 op 8.54

Namens DNSP van harte bedankt Anton!

Je reactie hieronder, dit zijn de huisregels. 

Je moet lid zijn van Nederlanders.fr om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlanders.fr

GA DIRECT NAAR:

ENTREPRISE | SPONSORS

Uw donatie is nodig

© 2023   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden