Nederlanders.fr

Hèt netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk - zegt het voort!Kijk een bij de Nedergids! De dienstverlener die je zoekt zul je daar vinden!Bent je dienstverlener in Frankrijk? Meld je dan aan!Nieuwjaarsreceptie NL verenigingen in Parijs op de residentie

Zorg dat u onze gezellige nieuwjaarsreceptie niet mist.

Inschrijving nog mogelijk tot 13 januari!

 

Nieuwjaarsreceptie

woensdag 15 januari 2020

18.30u-21.30u

Nederlandse residentie

85 rue de Grenelle, 75007 Paris

 

Wij heten u graag welkom op de gezamenlijke nieuwjaarsreceptie van de NLVP met drie andere Nederlandse organisaties (ANEAS, CAPA en NZGF), die plaatsvindt op de residentie van onze ambassadeur. Deze mooie en gastvrije entourage is ook ook deze keer weer de garantie voor een geslaagde samenkomst.

De kosten worden geschat op 37,50 Euro per persoon. Onze vereniging vraagt een bijdrage van 15 Euro per lid en van 37,50 Euro per introducee / niet-lid. Daarvoor wordt u een glas champagne aangeboden en worden verder hapjes en drankjes geserveerd.

 

Inschrijving

Wij verzoeken u de inschrijving bij voorkeur te doen via deze Hello Asso module.

Indien U de Hello Asso module niet kunt gebruiken, schrijf u dan in per email aan gerry@nlvp.fr onder vermelding van de namen van de deelnemers en hun hoedanigheid van lid of introducee en of u per cheque of bankovermaking betaalt.

* Gebruik voor internetbankieren de volgende gegevens : UNION NEERLANDAISE POUR PARIS ET SES ENVIRONS Rekeningnummer: IBAN – FR36 2004 1000 0102 8599 5V02 058 -- BIC : PSSTFRPPPAR

Graag als motief van betaling uw naam en Nieuwjaarsreceptie 2020 vermelden

* Betaling per cheque t.n.v. de Union Néerlandaise pour Paris et ses environs. Stuur deze naar Erik van der Most, 33 rue Thiers,60800 CREPY-EN-VALOIS.

 

Inschrijven kan tot 13 januari!

 

Adres residentie

Hôtel d’Avaray

85 rue de Grenelle

75007 Paris

Metro: Varenne, Solférino, Rue du Bac

 

Betaling lidmaatschap 2020

De activiteiten van onze vereniging zijn primair bedoeld voor onze leden. Vergeet daarom niet  uw lidmaatschap 2020 te betalen. Daarvoor kunt u deze link gebruiken of deze module voor betaling met uw bankkaart.

 

Weergaven: 188

Rubrieken,

(klik hieronder voor meer berichten in dezelfde rubriek)

20200108, Clubs, Verenigingen en Bijéénkomsten

Je reactie hieronder, dit zijn de huisregels. 

Je moet lid zijn van Nederlanders.fr om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlanders.fr

SNELMENU

SPONSOR | ENTREPRISE

© 2021   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden