NEDERLANDERS.FR

Hét netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk

NVTC Parijs - vacatures directeur / leerkrachten

Het NVTC is per 1 juni opzoek naar een nieuwe directeur / leerkracht

Algemene Informatie

Het NVTC Parijs is een school, ten westen van Parijs (Yvelines en Hauts de Seine), die Nederlandse taal- en cultuurlessen geeft aan kinderen in de leeftijd van 3 t/m 18 jaar. De lessen vinden plaats op de woensdagochtend/middag (Le Pecq) en op maandagmiddag (Saint-Cloud). De lessen worden gegeven in kleine groepen met verschillende niveaus. Het NVTC beschikt over moderne lesmethoden (Taalactief 4, Lijn 3, Ik en Ko, enz.) en is aangesloten bij de Stichting Nederlands Onderwijs Buitenland. Het docententeam bestaat momenteel uit 4 leerkrachten en 1 leerkracht-directeur.

Functie
Het NVTC Parijs zoekt per 1 juni 2019 een directeur-leerkracht. 
Als directeur ben je verantwoordelijk voor het onderwijskundig beleid en adviseer je het bestuur hierover. Daarnaast geef je leiding aan het team en ben je het aanspreekpunt voor ouders en leerlingen. Wij zoeken iemand die de kwaliteit van onze school graag wil blijven verbeteren en samen met het team wil werken aan een prettige leeromgeving voor onze leerlingen. 

Als leerkracht ben je verantwoordelijk voor de wekelijkse lessen van één of meer lesgroepen (3 uur per week) en houd je actief leerlingendossiers bij. Bovendien word je geacht mee te werken aan de door de school georganiseerde culturele activiteiten (Sinterklaas, schoolfeest, etc.). Je bent daarnaast aanwezig bij de teamvergaderingen (die je als directeur voorzit).

Profiel
Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste en energieke persoon met een heldere manier van communiceren. Wij zoeken iemand die zelfstandig kan werken en die het leuk vindt om de functies van directeur en leerkracht te combineren als het ‘gezicht’ van een kleine Nederlandse NTC-school. De leerkracht-directeur moet creatief kunnen omgaan met het lesgeven aan kinderen op verschillende niveaus. Ervaring met NT2 onderwijs is gewenst, omdat de kinderen veelal het Frans/Engels als eerste taal hebben. Het hebben van een lesbevoegdheid (PABO, 2e of 1e graads VO) is een vereiste.

Aanbod
De vacature betreft een parttimefunctie voor 14 of 18 uur per week (afhankelijk van het aantal leerlingen/lesgroepen in het komende schooljaar). Hiervan is 10 uur voor de directietaken en 4 of 8 uur voor lesgeven aan 1 of 2 groepen (3 uur les en 1 uur voorbereiding per groep). Wij bieden naast het salaris een vaste onkostenvergoeding en een reiskostenvergoeding (voor Parijs en omgeving).
__________________________________________________________________________________

Het NVTC is voor het schooljaar 2019-2020 opzoek naar een leerkracht PO

NVTC Parijs
Het Nederlands en Vlaams Taalcentrum Parijs is een Franse vereniging die sinds 1997 actief is in Parijs en omgeving met het organiseren van Nederlandse lessen voor kinderen van 2,5 t/m 16 jaar. Wij sluiten zoveel mogelijk aan bij het onderwijs in Nederland. In totaal zijn er op dit moment ongeveer 40 leerlingen die lessen volgen op twee verschillende locaties.

Wij zijn per augustus 2019 opzoek naar een nieuwe leerkracht voor het primair onderwijs (4 uur per week).

Profiel
Wij zoeken een professionele, betrokken, enthousiaste en initiatiefrijke leerkracht, het liefst in het bezit van een onderwijsbevoegdheid. We zien graag dat onze nieuwe collega zelfstandig is maar tevens ook goed kan samenwerken in een klein team. De lessen vinden op de woensdagochtend plaats in Le Pecq. Makkelijk te bereiken met de RER A vanaf Parijs (ongeveer 20 minuten). 

Taken:
* Het voorbereiden en verzorgen van de Nederlandse taal- en cultuurlessen.
* Het onderhouden van contacten met ouders, onder andere door het schrijven van een wekelijkse lesverslagen en het voeren van 10 minuten gesprekken.
* Het afnemen van toetsen en het monitoren en registreren van de voortgang van de leerlingen middels het bijhouden van het leerlingvolgsysteem.
* Het opstellen van leerlingrapporten.
* Deelname aan teamvergaderingen en meehelpen met de invulling en vormgeving van de cultuurevenementen.
* Op de hoogte blijven van onderwijsvernieuwingen.

Profiel:
* Je hebt affiniteit met jonge kinderen.
* Je hebt kennis van de Nederlandse taal,
cultuur en tradities.
* Je bezit over een goed organisatievermogen.
* Je kunt zelfstandig werken.
* Je hebt een afgeronde HBO/WO opleiding.
* Werkervaring als leerkracht is een pre.
* Je bent iedere woensdag beschikbaar van 09.00 tot 12.00 uur.
* Je bent woonachtig in de omgeving van Parijs.

Wat bieden wij
Wij bieden een leuke, afwisselende deeltijdbaan met veel ruimte voor eigen inbreng. We zijn een gezellig klein team met een enthousiast en betrokken bestuur. Leerkrachten worden per uur vergoed. Per week komt dit neer op minimaal 3 uur lestijd (iedere woensdagochtend) en 1 uur voorbereidingstijd. De reiskosten worden ook vergoed. Daarnaast bieden wij een (twee)jaarlijkse bijscholing van het NTC-onderwijs door Stichting NOB in Nederland.
__________________________________________________________________________________

Het NVTC is voor het schooljaar 2019-2020 opzoek naar een peuterleidster

NVTC Parijs
Het Nederlands en Vlaams Taalcentrum Parijs is een Franse vereniging die sinds 1997 actief is in Parijs en omgeving met het organiseren van Nederlandse lessen voor kinderen van 2,5 t/m 16 jaar. Wij sluiten zoveel mogelijk aan bij het onderwijs in Nederland. In totaal zijn er op dit moment ongeveer 40 leerlingen die lessen volgen op twee verschillende locaties.

Wij zijn per augustus 2019 opzoek naar een nieuwe peuterleidster (4 uur per week).

Profiel
Wij zoeken een professionele, betrokken, enthousiaste en initiatiefrijke leerkracht, het liefst in het bezit van een onderwijsbevoegdheid. We zien graag dat onze nieuwe collega zelfstandig is maar tevens ook goed kan samenwerken in een klein team. De lessen vinden op de woensdagochtend plaats in Le Pecq. Makkelijk te bereiken met de RER A vanaf Parijs (ongeveer 20 minuten). 

Taken:
* Het voorbereiden en verzorgen van de Nederlandse taal- en cultuurlessen.
* Het onderhouden van contacten met ouders, onder andere door het schrijven van een wekelijkse lesverslagen en het voeren van 10 minuten gesprekken.
* Het opstellen van leerlingrapporten.
* Deelname aan teamvergaderingen en meehelpen met de invulling en vormgeving van de cultuurevenementen.

Profiel:
* Je hebt affiniteit met jonge kinderen.
* Je hebt kennis van de Nederlandse taal, cultuur en tradities.
* Je bezit over een goed organisatievermogen.
* Je kunt zelfstandig werken.
* Je hebt een afgeronde HBO/WO opleiding.
* Werkervaring als leerkracht is een pre.
* Je bent iedere woensdag beschikbaar van 09.00 tot 12.00 uur.
* Je bent woonachtig in de omgeving van Parijs.

Wat bieden wij
Wij bieden een leuke, afwisselende deeltijdbaan met veel ruimte voor eigen inbreng. We zijn een gezellig klein team met een enthousiast en betrokken bestuur. Leerkrachten worden per uur vergoed. Per week komt dit neer op 3 uur lestijd (iedere woensdagochtend) en 1 uur voorbereidingstijd. De reiskosten worden ook vergoed. Daarnaast bieden wij een (twee)jaarlijkse bijscholing van het NTC-onderwijs door Stichting NOB in Nederland.

Interesse?

Wanneer je bent geïnteresseerd om deel uit te maken van ons leerkrachtenteam, kun je een mail sturen naar:
Anouk Steemers
Directrice van het NVTC Parijs
E-mail: contact@nvtc.fr

http://www.nvtc.fr
https://www.facebook.com/nvtcparijs/

 

Weergaven: 184

Rubrieken,klik voor meer berichten in dezelfde rubriek

20190524, Onderwijs, Parijs, Werk Aangeboden

Hieronder is plaats voor een reactie

  • Blijf bij het onderwerp.
  • Wees constructief en vriendelijk.
  • Uw kennis en ervaring worden op prijs gesteld.

Onze huisregels ...

Bent u de plaatser van dit bericht? Reageer dan ajb op de gegeven reacties en adviezen.


Je moet lid zijn van NEDERLANDERS.FR om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van NEDERLANDERS.FR

-

Google advertenties

© 2019   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden

Anton Noë ... google.com, pub-1033432903517354, DIRECT, f08c47fec0942fa0