Nederlanders.fr

Hèt netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk - zegt het voort!

Vacature leerkracht primair onderwijs/voortgezet onderwijs bij DNSP

In het bezit van een pabo diploma/onderwijsbevoegdheid en woonachtig in Parijs of omgeving? Stuur dan een open sollicitatie naar de Nederlandse school Parijs.

De vereniging “De Nederlandse School Parijs” (DNSP) is geregeld op zoek naar leerkracht(en) die onze leerlingen iedere week weer weten te inspireren. Leerkrachten met passie voor het vak, die de leerlingen weten te motiveren zich de Nederlandse taal eigen te maken.

Algemene informatie
DNSP is een jonge school die is opgericht na sluiting van het Institut Néerlandais, waar 25 jaar Nederlandse taal- en cultuur (NTC-)lessen zijn gegeven. DNSP verzorgt lessen voor kinderen van 2,5 tot 18 jaar. De wekelijkse lessen duren 3 uur en worden op de woensdagochtend of –middag aangeboden.
De kleinschaligheid (ong. 80 leerlingen) en de sfeer op school zorgen ervoor dat leerlingen zich snel thuis voelen: de school heeft onder andere als doel dat de kinderen plezier hebben als ze in het Nederlands bezig zijn. Nederlands is aangenaam: een cruciale drijfveer om op latere leeftijd de taal te (blijven) onderhouden. De leslocatie van DNSP is gevestigd direct achter het Centre Pompidou, in het 4de arrondissement in Parijs.

Functie
De Nederlandse School Parijs is geregeld op zoek naar enthousiaste leerkracht(en) voor het primaire onderwijs en het voortgezet onderwijs op de woensdagochtend en/of voor de woensdagmiddag.

De taken van de leerkracht omvatten:
-zelfstandig voorbereiden en uitvoeren van de NTC-lessen
-afnemen van toetsen en bijhouden van resultaten
-monitoren en registreren van de voortgang van leerlingen in het leerlingvolgsysteem
-opstellen van rapporten en het voeren van de daarbij behorende oudergesprekken
-invulling geven aan de culturele en (buitenschoolse) activiteiten van de school
-onderhouden van contacten met de ouders en het bijwonen van de jaarlijkse ouderavond
-bijhouden en toepassen van vernieuwingen in het onderwijs (o.m. deelname aan bijscholingscursussen)
-actieve deelname aan docentenvergaderingen

Profiel
-Pabo-diploma of diploma leerkracht Lager Onderwijs in België of lerarenopleiding VO
-ervaring met NTC- onderwijs
-kennis van de Nederlandse en Vlaamse cultuur en tradities
-enthousiast, flexibel, besluitvaardig, zelfstandig
-goed kunnen functioneren in klein en betrokken team
-bereidheid om mee te denken over verdere vormgeving van DNSP
-woonachtig in Parijs of omgeving

Aanbod
Leerkrachten werken op freelance basis voor 4-8 uur in de week (6 lesuren + 2 uur voorbereidingstijd). Daarbovenop komt een vergoeding voor de te voeren ouder-gesprekken en het actief deelnemen aan de teamvergaderingen.

Sollicitatieprocedure
DNSP nodigt geschikte kandidaten uit een open sollicitatie te sturen (motivatiebrief en c.v.). Voor meer informatie over onze school, kunt u contact opnemen met Anoushka Wielink directeur, (+33 6 60 30 97 01) of Francina London, voorzitter (+33 6 71 74 73 36).
Website: www.denederlandseschoolparijs.fr
Uw open sollicitatie kunt u sturen naar denederlandseschoolparijs@gmail.com

Weergaven: 138

Rubrieken,

Klik hieronder voor meer berichten in dezelfde rubriek.

20191001, Onderwijs, Parijs, Werk Aangeboden

Je reactie hieronder, dit zijn de huisregels. 

Je moet lid zijn van Nederlanders.fr om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlanders.fr

GA DIRECT NAAR:

ENTREPRISE | SPONSORS

© 2022   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden