Nederlanders.fr

Hèt netwerk van, voor en door Nederlandstaligen in Frankrijk - zegt het voort!

Namens onze dochter een oproep:

Ik ben Annouk en 17 jaar (word 18 in augustus). Ik zoek een vakantiebaan voor een week of 3-4 deze zomer, bij voorkeur in juli. Ik woon sinds 2007 in Frankrijk en spreek dus Frans, Nederlands, Engels en Duits. Ik heb al eerder vertaalwerk gedaan en heb vorig jaar gewerkt op een camping. Voornamelijk voor het geven van paardrijlessen voor kinderen en de verzorging van de paarden. Maar ook schoonmaakwerk en werken in een kantine/bar is prima. Serveren is ook geen probleem; zelfs de afwas doe ik!!

Ik hoop op een reactie.

Weergaven: 998

Rubrieken,

Klik hieronder voor meer berichten in dezelfde rubriek.

20170425, Werk Gevraagd

Reactie van inge van der sluis op 25 April 2017 op 16.34

kijk eens op www. campingpersoneelfrankrijk.nl Succes

Reactie van jaap op 25 April 2017 op 16.40

misschien ook aangeven in welke regio? Of kan Annouk in heel Frankrijk aan de slag?

Mogelijk weet ik iets in onze regio (Noord Lot) maar daar is geen accomodatie voor haar

Reactie van Alinda van Dijk op 25 April 2017 op 18.27
Liefst in departement 64, maar mag ook verder weg; Les Landes, Gers, Hautes Pyrenées, Gironde..... maar dan moet er wel accomodatie zijn.
Reactie van Heleen op 25 April 2017 op 20.43
Wij hebben een camping in de Gers, maar in principe zit ons team al vol voor deze zomer. Ik denk wel dat voor veel campings 3-4 weken wat te kort is, want het kost natuurlijk ook tijd om in te werken. En ik denk dat juli dan ook niet de beste periode is, de drukte begint past half/eind juli.
Dus mijn tip zou zijn om je periode van beschikbaarheid iets langer te maken en ook een deel in augustus. Dan ben je met je leeftijd, tweetaligheid en beetje ervaring zeker een interessante kandidaat voor veel campings.
Succes!
Reactie van Wendy Osinga op 26 April 2017 op 15.49
Hoi Annouk, Wij zijn nog op zoek naar versterking van ons team voor komende zomer. Voor meer info kan je kijken op onze wesite: http://www.la-chauderie.com/vacatures Heb je belangstelling of vragen mail ons gerust. Groeten Ronald en Wendy
Reactie van Quirine op 1 Mei 2017 op 10.22

Hoi Annouk, Mocht je nog niets gevonden hebben dan zijn wij ook nog op zoek naar hulp komende zomer. Kijk eens op www.maisonvoila.com en mocht je interesse hebben kun je altijd contact met ons opnemen! Groetjes, Quirine en Martin

Reactie van Alinda van Dijk op 1 Mei 2017 op 13.35

Ik ben nog steeds op zoek naar leuk vakantiewerk. Denk je iets voor me te doen te hebben voor 3-4 weken in juli/begin augustus, dan ben ik er hélémaal klaar voor!! Laat je iets weten? Hopelijk tot snel en groetjes, Annouk.

Reactie van Quirine op 1 Mei 2017 op 13.36

Hoi Annouk, jazeker, wij zijn ook nog op zoek naar mensen. Je kunt me mailen op maisonvoila@yahoo.com Hoor graag van je!

Groetjes

Reactie van monique op 3 Mei 2017 op 17.34

kijk eens op camping Goudal, ligt in La Salvetat sur agout, herault/tarn.

Reactie van werner verhagen op 4 Mei 2017 op 18.51

Hallo Anouk, wij beheren sinds 2 jaar een chaletpark en een crossterrein met buitenrecreatie in Londinieres (76) . We willen gaan uitbreiden met activiteiten op onze accommodaties. In deze periodes is er werk genoeg zoals organiseren van activiteiten, balie dienst, snackbarretje, etc. Verblijf in 1 van onze chaletjes is mogelijk daar het best een eind van huis is voor je. gr werner en jose

Je reactie hieronder, dit zijn de huisregels. 

Je moet lid zijn van Nederlanders.fr om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Nederlanders.fr

GA DIRECT NAAR:

ENTREPRISE | SPONSORS

© 2022   Gemaakt door: Anton Noë, beheerder en gastheer.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Privacybeleid  |  Algemene voorwaarden